پی سی هاستینگ

حرفه ای ترین قالب های وبلاگ

ابزار وبلاگ نویسی

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وبلاگ

تم دیزاینر


شنبه ۱٦ مهر ،۱۳٩٠

سبا می نویسد...

کلمات کلیدی :

سلام سلاااااام به همه ی دوستای عزیزم. ممنون از اینکه ما رو فراموش نمیکنین، نظرات و نوشته های شیرین شما یه دلگرمی هست واسه ما.

از وقتی مدارس شروع شده ما هم دیگه یه ذره وقت نمیکنیم زود به زود آپ کنیم اما من که به شخصه دوس دارم هرروز آپ کنم و با شما دوستا و مادرای مهربونی که تنهامون نمیذارن در ارتباط باشم. به هر حال عذر خواهی ما رو پذیرا باشید

امسال حجم درسا بیشتر شده، کلی تو اینترنت جزوه های درسی دانلود میکنم، از آقای منجزی ویسی هم تشکر میکنم بخاطر جزوه های خوبی که برای دانلود گذاشتن، دستتون درد نکنه.

الان که خیلی زوده بخوام به آقای پاشازاده و آقای انتظاری خسته نباشید بگم چون تازه هنوز مهر ماه هستیم، اما برای شما آرزو دارم که یک سااال تحصیلی بسیار زیبا و شیرینی رو در کنار دانش آموزانتون سپری کنید. و ما به وجود معلم هایی مثل شما افتخار میکنیم.

امسال ما هم سه تا معلم مرد داریم، همشون خیلی خوبن، اما خوب از تدریس دبیر حسابان یه جورایی راضی نیستیم، امروز رفتیم اعتراض کردیم اما مدیرمون هیچ توجهی نکرد و گفت: دیگه اصلا دبیر حسابان نیست! (انگار قحطی معلم بود که اینجوری جواب داد) ما که خیلی ناراحت شدیم، حالا باید هرجور شده و با تلاش های خودمون این درسو یاد بگیریم. از همه ی دوستای عزیزمون میخوام که برامون دعا کنن که امسال تو درسامون موفق باشیم. متقابلا ما هم آرزو داریم همه ی دانش آموزا توی هرجای دنیا که هستن موفق باشن.

راستی تا یادم نرفته روز کودک رو به همه ی کودک های ایرانی تبریک میگم

خدا جون یه کم واسه امسال نگرانم

 

امسال امتحانام نهایی هست

کمکم کن

ایشالله بتونیم نمراتی کسب کنیم(هم من،هم خواهرم و هم داداشم) که شایسته ی زحمات بی دریغ پدر و مادرم باشه