پی سی هاستینگ

حرفه ای ترین قالب های وبلاگ

ابزار وبلاگ نویسی

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وبلاگ

تم دیزاینر


چهارشنبه ۱٠ اسفند ،۱۳٩٠

همه در سوگ عزیزان از دست رفته ایم...

کلمات کلیدی :سانحه اردوی سپیدان دانش آموزان فیروزآباد، سانحه تصادف دختران راهیان نور، سوگ عزیزان رفته

با سلام خدمت دوستان عزیز:

حوالی ظهر روز پنجشنبه بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس حامل دانش آموزان شاهرودی اردوی راهیان نور در محور گرمسار به سمنان 14 نفر کشته و زخمی شدند.

بر اثر این حادثه یکی از دانش آموزان مظلوم و معصوم دختر بنام زهرا قربانپور(فرزند رجب قربانپور مدیرکل راه و ترابری استان سمنان) و یک خانم معلم دلسوز و زحمت کش بنام عبادیانی در دم جان باختند و 12 نفر زخمی شده اند که چهار نفر از آنان دچار قطع عضو، ضربه مغزی و تخلیه چشم شده اند.

 

آخرین حادثه ناگوار اردوی دانش آموزی رقم خورد

 پس از گذشت کمتر از 10 روز از واقعه کشته شدن دانش آموز و معلم سمنانی در اردو راهیان نور، روز گذشته، سه شنبه نهم اسفند، اتوبوس حامل دانش آموزان دبیرستان فیروزآباد البرز واژگون شده و به گفته رئیس راهنمایی و رانندگی سپیدان، 4 دانش آموز کشته شده اند.

به گفته سرهنگ دارابی ، این اتوبوس حامل 40 نفر از دانش آموزان مقاطع اول و دوم دبیرستان البرز شهرستان فیروزآباد بوده که در مسیر بازگشت از پیست اسکی شهرستان سپیدان ، دچار این سانحه شد.

وی افزود: پس از این که در مسیر سرازیری، راننده اتوبوس متوجه می شود که ترمزاین وسیله نقلیه بریده است تصمیم می گیرد اتوبوس را به سمت کمربندی کنار فرمانداری سپیدان هدایت کند اما به علت سرعت زیاد ، اتوبوس پس از چندین نوبت غلتیدن واژگون و متوقف شد.

دو نفر از این پسرها تو کما هستن تروخدا براشون دعا کنید و برای بقیه لطفا فاتحه یا صلوات بفرستید.

خیلی سخته امروز تشییع جنازه یکی از دانش آموزا (آقای روستا) بود مدرسه البرز هم برای تشییع پیکر دوستانشون رفتن ...